.      
Bed and Breakfast, BB Pozzallo
            Eventi             Recensioni             Link            Ristorante amico        

 

Titolo Pozzallo

Torre CabreraPiazza Rimembranze

Piazzetta sul MareLungomare Pietre Nere

 
 
 

 

Sherbime

- Det-view

- mëngjes kontinental

- informacion

- turistike Booking taksi dhe restorante

- Internet Wi-Fi të gjithë hoteli

- Ekskursione.

 

ROOM SERVICE:

- Banjo me dush dhe tharëse flokësh ngjyrë

- LCD TV

- Satellite TV

- Daily pastrimin e ajrit të kondicionuar•

- Pamje nga deti ne disa dhoma

- Internet Wi-Fi

 

Mirë se vini në faqen e internetit e B&B L'AnticaTorre!

 
 

 

 

Çmimet

 

 

 

  € 120

 

Është e nevojshme që më parë në rezervë të barabartë me30% të totalit të qëndrimit tuaj, e cila është konsideruar e vlefshme pas pagesës përmes transferit bankar osePostepay

Për fëmijët nga 0 deri në 2 vjet janë falas.

 


Me aftësi të kufizuara janë të mirëpritur në b&b kullë e lashtë! e pronës ka një dhomë gjumi dhe të arritshëm për objektet me aftësi të kufizuara dhe me të meta

 

Bed and Breakfast Italia
     © B&B L'Antica Torre - Via Rapisardi, 33 - 97016 Pozzallo (Rg) - P. Iva: 01418530885 - Realizzazione Webmasterxp.it